OBSADY SĘDZIOWSKIE 2021

Wersja 2 – kwiecień 2021

 

OBSADY   SĘDZIOWSKIE

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Kolarskiego

2021

 

 

 

LP

 

Data

 

Miejscowość i rodzaj wyścigu

Kategorie  wiekowe

 

Uwagi:

 

Obsada sędziowska

 

Organizator – kontakt

Mężczyźni

Kobiety

Ż

JMŁ

 

K-Ż

K-MŁ

K-JMŁ

1.

01.05.2021

Kryterium lotnisko Toruń

X

X

 

 

X

X

 

 

Rusiecki Piotr

Rusiecka Jolanta

Kaczmarek Mateusz

Szynal Władysław

Cegielski Ryszard

Pilarski Grzegorz

Copernicus

Błażej Janiaczyk
691734595

2.

08.05.2021

Zbójno – start wspólny

X

X

 

 

X

X

 

 

Rusiecka Jolanta

Szynal Władysław

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz

(do ustalenia)

( + komputer)

Wiesław Młodziankiewicz 602316045

3.

15.05.2021

Świecie nad Osą – Start wspólny

X

X

 

 

X

X

 

MMM

Kamiński Łukasz

Pacyna Jan

Bonas Andrzej

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał
( + komputer)

Roman Jagielski

 519815030

4.

22.05.2021

Obrowo- start wspólny

X

X

 

 

X

X

 

 

Marszałkowski Robert

Szynal Władysław

Kaczmarek Paweł

Cegielski Ryszard

Pacyna Jan

Błażej Janiaczyk

691734595

5.

29.05.2021

Grzywna – Kuczwały start wspólny

X

X

 

X

X

 

 

Rusiecki Piotr

Rusiecka Jolanta

Kaczmarek Mateusz

(do ustalenia)

Pilarski Grzegorz

Bogdan Kondej

502516343

6.

05.06.2021

 Łasin – jazda na czas

X

X

 

 

X

X

X

 

Pacyna Jan

Kamiński Łukasz

Bonas Andrzej

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał

(do ustalenia)
( + komputer)

Marek  Czarnuch

Tel. 609230130

7.

06.06.2021

Słup – start wspólny

X

X

 

 

X

X

X

 

Pacyna Jan

Kamiński Łukasz

Bonas Andrzej

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał
( + komputer)

Zadykowicz  Aleksander

 Tel. 600962604

8.

12.06.2021

Młyniec – jazda na czas

X

X

 

 

X

X

X

MMM

Marszałkowski Robert

Szynal Władysław

Kamiński Łukasz

Cegielski Ryszard

Kaczmarek Paweł

Pilarski Grzegorz
( + komputer)

Ochocki Łukasz

Tel.504457946

9.

26.06.2021

Świętosław start wspólny

X

X

X

 

X

X

 

Pilarski Grzegorz

(do ustalenia)

Bonas Andrzej

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr

Sławomir  Baliński

Tel. 606880734

10.

26-27.06.2021

Mistrzostwa Polski Szkółek kolarskich w kolarstwie szosowym w Raszkowie

X

X

X

 

X

X

X

 

 

———

WZKOL w Kaliszu

11.

03.07.2021

Rypin – Kryterium Uliczne

X

X

 

 

X

X

X

 

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr
Kaczmarek Mateusz

(do ustalenia)

Pryłowski Michał

Cegielski Ryszard

Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

 

12.

04.07.2021

Rogóźno – start wspólny

X

X

 

 

X

X

X

 

Pacyna Jan

Kamiński Łukasz

Bonas Andrzej

Cegielski Ryszard

Pryłowski Michał
( + komputer)

Robert Włodarczyk Tel. 609398080

13.

30 lipiec – 1 sierpień

Śladami Anny Wazówny

 

 

 

 

 

 

 

Rusiecki Piotr

Rusiecka Jolanta

Kaczmarek Mateusz

(do ustalenia)

Kaczmarek Paweł

Marszałkowski Robert

( + komputer)

 

14.

06.08.2021

Start wspólny – Grudziądz

Memoriał Szymona Wołocha

 

X

X

 

 

X

X

 

Kaczmarek Paweł

Kamiński Łukasz

Marszałkowski Marcin

Cegielski Ryszard

Pacyna Jan

Bonas Andrzej

( + komputer)

Adam Sieczkowski

tel. 605567315

15.

07.08.2021

Gruczno – kryterium

X

X

X

 

X

X

X

 

Kaczmarek Paweł

Kamiński Łukasz

Marszałkowski Marcin

Cegielski Ryszard

Pacyna Jan

Bonas Andrzej

( + komputer)

Jan Chudziński

Tel. 721802927

16.

08.08.2021

Kijewo Królewskie – start wspólny

X

 

 

 

X

 

 

 

Kaczmarek Paweł

Kamiński Łukasz

Marszałkowski Marcin

Cegielski Ryszard

Pacyna Jan

Bonas Andrzej

( + komputer)

Adam Sieczkowski

tel. 605567315

17.

14.08.2021

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze – Szczecin

 

X

 

 

X

 

MMM

 

——-

Adam Sieczkowski

tel. 605567315

18.

22.08.2021

Mocni w wierze na rowerze – Kozłowo (Świecie)

 

 

 

 

 

 

 

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz
(+ 3 organizator)

 

19.

28.08.2021

Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

X

X

X

 

X

X

X

 

Kaczmarek Paweł

Kamiński Łukasz

(do ustalenia)

Pryłowski Michał

Cegielski Ryszard

Bonas Andrzej
( + komputer)

Michał Czachorski tel. 668-010-604

20.

29.08.2021

Żnin – start wspólny

X

X

 

 

X

X

 

 

Rusiecki Piotr

Rusiecka Jolanta

Kaczmarek Mateusz

Pilarski Grzegorz

(do ustalenia)
( + komputer)

Emilia Plaskaty Tel.609621918

 

21.

04.09.2021

Kowalewo – start wspólny

 

 

 

 

 

 

 

Kaczmarek Paweł

Marszałkowski Robert

Cegielski Ryszard

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz

Szynal Władysław

Kamiński Łukasz

( + komputer)

Marian Krych 693042314

22.

04.09.2021

Kowalewo – jazda na czas

 

 

 

 

 

 

 

Kaczmarek Paweł

Marszałkowski Robert

Cegielski Ryszard

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz

Szynal Władysław

Kamiński Łukasz

( + komputer)

Marian Krych 693042314

23.

05.09.2021

Kowalewo – start wspólny

 

 

 

 

 

 

 

Kaczmarek Paweł

Marszałkowski Robert

Cegielski Ryszard

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz

Szynal Władysław

Kamiński Łukasz

( + komputer)

Marian Krych 693042314

24.

11.09.2021

Świecie nad Osą- start wspólny

O Puchar wójta gminy.

X

X

 

 

X

X

 

 

Pacyna Jan

Bonas Andrzej

Pryłowski Michał

Kamiński Łukasz

Cegielski Ryszard
( + komputer)

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

25.

18.09.2021

Robakowo – dwójki

X

X

 

 

X

X

 

MMM

Kamiński Łukasz

Cegielski Ryszard

Kaczmarek Mateusz

Pacyna Jan

Kaczmarek Paweł

Pilarski Grzegorz
( + komputer)

Artur  Pajer

Tel. 696479885

26.

19.09.2021

Mały Rudnik – start wspólny

X

X

X

 

X

X

X

 

Kamiński Łukasz

Cegielski Ryszard

Pacyna Jan

Kaczmarek Paweł

Pilarski Grzegorz
( + komputer)

Artur  Pajer

Tel. 696479885

27.

26.09.2021

Mała Nieszawka – start wspólny 

X

X

X

 

X

X

X

 

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr

Szynal Władysław

Pilarski Grzegorz

(do ustalenia)
( + komputer)

Arkadiusz Talarek

605-233-244

28.

02.10.2021

Kryterium Asów – Lubicz

X

X

X

 

X

X

X

 

Cegielski Ryszard

Rusiecka Jolanta

Rusiecki Piotr

Kaczmarek Mateusz

Szynal Władysław

Pilarski Grzegorz
( + komputer)

Ochocki Łukasz

Tel.504457946

29.

09.10.2021

Golub-Dobrzyń-  start wspólny

Zakończenie sezonu

X

X

 

 

X

X

 

 

Marszałkowski Robert

Kaczmarek Paweł

Cegielski Ryszard

Kamiński Łukasz

Szynal Władysław
( + komputer)

Wiesław  Młodziankiewicz

Tel.602316045

             

 

 

 

Kolegium Sędziów K-PZKol.