OBSADY SĘDZIOWSKIE 2022

Wersja z 23 kwietnia 2022 r.
L.p. Dane wyścigu Obsada
1 26.03.2022 – Świecie nad Osą – MTB Bonas Andrzej
Szczublewski Jerzy
2 02.04.2022 – Grudziądz – MTB Szczublewski Jerzy
Bonas Andrzej
3 09.04.2022 – Cierpice – MTB Szynal Władysław
Marszałkowski Marcin
Marszałkowski Robert
4 23.04.2022 – Radzynek – start wspólny Rusiecki Piotr
Rusiecka Jolanta
Kaczmarek Mateusz
Osenka Bartosz
5 02.05.2022 – Toruń (lotnisko) – kryterium uliczne Kaczmarek Paweł
Kaczmarek Mateusz
Szynal Władysław
Baliński Sławomir
Marszałkowski Michał
6 07.05.2022 – Zbójno – start wspólny Cegielski Ryszard
Marszałkowski Robert
Michalski Adam
Zielaskowska Anna
7 14.05.2022 – Świecie nad Osą – start wspólny Cegielski Ryszard
Pryłowski Michał
Pacyna Jan
Bonas Andrzej
8 21.05.2022 – Łążyn II – start wspólny Rusiecki Piotr
Rusiecka Jolanta
Kaczmarek Mateusz
Michalski Adam
9 28.05.2022 – Kuczwały – start wspólny Pilarski Grzegorz
Marszałkowski Robert
Pilarski Eugeniusz
Michalski Adam
10 05.06.2022 – Świętosław – start wspólny Kaczmarek Paweł
Marszałkowski Michał
Baliński Sławomir
Marszałkowski Robert
11 11.06.2022 – Młyniec – jazda indywidualna na czas Rusiecka Jolanta
Rusiecki Piotr
Kaczmarek Mateusz
Szynal Władysław
Zielaskowska Anna
12 18.06.2022 – Rypin – kryterium uliczne Pryłowski Michał
Cegielski Ryszard
Marszałkowski Marcin
Szynal Władysław
Michalski Adam
13 19.06.2022 – Rypin – start wspólny Cegielski Ryszard
Pryłowski Michał
Michalski Adam
Marszałkowski Michał
14 02.07.2022 – Gruta – start wspólny Kamiński Łukasz
Pryłowski Michał
Pacyna Jan
Marszałkowski Marcin
15 03.07.2022 – Rogóźno – start wspólny Pacyna Jan
Pryłowski Michał
Pilarski Eugeniusz
Pilarski Grzegorz
16 29-31.07.2022 – Golub-Dobrzyń – Anna Wazówna PZKol.
Kamiński Łukasz
Pryłowski Michał
Pilarski Grzegorz
Szynal Władysław
17 05.08.2022 – Grudziądz – kryterium uliczne PZKol.
Kaczmarek Paweł
Kamiński Łukasz
Cegielski Ryszard
Bonas Andrzej
Pilarski Grzegorz
18 06.08.2022 – Gruczno – kryterium uliczne PZKol.
Kaczmarek Paweł
Kamiński Łukasz
Cegielski Ryszard
Bonas Andrzej
Pilarski Grzegorz
Osenka Bartosz
19 07.08.2022 – Kijewo Królewskie – start wspólny PZKol.
Kaczmarek Paweł
Kamiński Łukasz
Cegielski Ryszard
Bonas Andrzej
20 20.08.2022 – Wielkie Rychnowo – start wspólny  Kaczmarek Paweł
Cegielski Ryszard
Szynal Władysław
Zielaskowska Anna
21 27.08.2022 – Nowogród – start wspólny Pilarski Grzegorz
Pryłowski Michał
Cegielski Ryszard
Szynal Władysław
22 10.09.2022 – Świecie nad Osą – start wspólny Pryłowski Michał
Kamiński Łukasz
Pacyna Jan
Bonas Andrzej
23 11.09.2022 – Żnin – start wspólny Rusiecki Piotr
Rusiecka Jolanta
Kaczmarek Mateusz
Pilarski Grzegorz
24 17.09.2022 – Robakowo – jazda dwójkami na czas Pacyna Jan
Kamiński Łukasz
Pryłowski Michał
Marszałkowski Marcin
Baliński Sławomir
Zielaskowska Anna
25 18.09.2022 – Mały Rudnik – start wspólny Pacyna Jan
Kamiński Łukasz
Osenka Bartosz
Michalski Adam
26 01.10.2022 – Lubicz – Kryterium Asów Rusiecka Jolanta
Rusiecki Piotr
Kaczmarek Mateusz
Szynal Władysław
Baliński Sławomir
27 09.10.2022 – Golub-Dobrzyń – start wspólny (zakończenie sezonu) Cegielski Ryszard
Kaczmarek Paweł
Pacyna Jan
Osenka Bartosz