wersja z dnia 11.05.2020

IMPREZ KOLARSKICH W RAMACH Wojewódzkiej LIGI

UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH 

o Puchar Marszałka

Województwa Kujawsko – Pomorskiego

W 2020 ROKU




LP


Data


Miejscowość i rodzaj wyścigu

Kategorie  wiekowe


Uwagi:


Organizator – kontakt

Regulaminy
/Wyniki

Mężczyźni

Kobiety

Ż

JMŁ


K-Ż

K-MŁ

K-JMŁ

1.

21.03.2020

MTB – Świecie nad Osą

X

X

 

X

X

 

odwołany

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

 

2.

04.04.2020

MTB- Cierpice 

X

X

 

X

X

 

odwołany

Arkadiusz Talarek 

605-233-244

 

3.

18.04.2020

Nowogród –  start wspólny

X

X

 

X

X

 

odwołany

Wiesław  Młodziankiewicz

Tel.602316045

 

4.

25.04.2019

MTB – Grudziądz

X

X

 

X

X

 

odwołany

Waldemar Chyliński

Tel. 663519310

 

5.

01.05.2020

Kryterium lotnisko Toruń

X

X

 

X

X

 

odwołany

Copernicus

 

6.

09.05.2020

Zbójno – start wspólny

X

X

 

X

X

 

odwołany

Wiesław Młodziankiewicz Tel.602316045

 

7.

16.05.2020

Świecie nad Osą – Start wspólny 

X

X

 

X

X

 

odwołany

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

 

8.

23.05.2020

Obrowo- start wspólny

X

X

 

X

X

 

odwołany

Błażej Janiaczyk

691734595 

 

9.

30.05.2020

Grzywna – Kuczwały start wspólny

X

X

 

X

X

   

Bogdan Kondej

502516343

 

10.

06.06.2020

Łasin – jazda na czas

X

X

 

X

X

X

 

Marek  Czarnuch 

Tel. 609230130

 

11.

07.06.2020

Słup – start wspólny

X

X

 

X

X

X

 

Zadykowicz  Aleksander

 Tel. 600962604

 

11.

13.06.2020

Młyniec – jazda na czas

X

X

 

X

X

X

MMM

Ochocki Łukasz

Tel.504457946

 

12.

14.06.2020

Rypin – Kryterium Uliczne

X

X

 

X

X

X

 

Tomasz Kalich

Tel.791 598 116

 

13.

20.06.2020

IOSW – Tokio 2020/Sępólno

Jazda na czas

X

X

 

X

X

X

odwołany

Michał Marszałkowski

Tel. 691866803

 

14.

21.06.2020

IOSW – Tokio 2020/Sępólno

Start wspólny

X

X

 

X

X

X

odwołany

Michał Marszałkowski

Tel. 691866803

 

15.

28.06.2020

Świętosław start wspólny

X

X

X

 

X

X

 

Sławomir  Baliński

Tel. 606880734

 

16. 

27-28.06.2020

Mistrzostwa Polski Szkółek kolarskich w kolarstwie szosowym w Raszkowie

X

X

X


X

X

X

 

WZKOL w Kaliszu

 

17. 

05.07.2020

Rogóźno – start wspólny

X

X

 

X

X

X

 

Robert Włodarczyk Tel. 609398080

 

18.

31.07.2020

Kryterium uliczne – Grudziądz

Memoriał Szymona Wołocha

 

X

X



X

X

 

Adam Sieczkowski 

tel. 605567315

 

19.

01.08.2020

Gruczno – kryterium

X

X

X


X

X

X

 

Jan Chudziński 

Tel. 721802927

 

20.

02.08.2020

Kijewo Królewskie – start wspólny

 

X

X



X

X

 

Adam Sieczkowski 

tel. 605567315

 

21.

29.08.2020

Kowalewo

X

X

 

X

X

   

Marian Krych 693042314

 

22.

30.08.2020

Żnin – start wspólny

X

X

 

X

X

   

Emilia Plaskaty Tel.609621918

 

23.

05.09.2020

Golub – Dobrzyń –kryterium

X

X

X


X

X

X

 

Wiesław Młodziankiewicz Tel.602316045

 

24.

12.09.2020

Świecie nad Osą- start wspólny

O Puchar wójta gminy.

X

X

X


X

X

X

 

Roman Jagielski

 Tel. 519815030

 

25.

13.09.2020

Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze – start wspólny powiat Rypin

X

X

X


X

X

X

 

Michał Czachorski tel. 668-010-604

 

26.

19.09.2020

Robakowo – dwójki

X

X

 

X

X

 

MMM

Artur  Pajer

Tel. 696479885

 

27.

20.09.2020

Mały Rudnik – start wspólny

X

X

X


X

X

X

 

Artur  Pajer

Tel. 696479885

 

28.

27.09.2020

Mała Nieszawka – start wspólny  

X

X

X


X

X

X

 

Arkadiusz Talarek 

605-233-244

 

29.

03.10.2020

Kryterium Asów – Lubicz

X

X

X


X

X

X

 

Ochocki Łukasz

Tel.504457946