Kluby kolarskie w województwie

1. Autonomiczna Ludowa Kolarska Sekcja „STAL”
86-300 Grudziądz,
ul. Sportowców 3
Tel. 56 465 13 31

2. Klub Sportowy OLENDER – Sekcja Kolarska „ISKRA”
87-165 Wielka Nieszawka
ul. Toruńska 34

3. Klub Sportowy„ROMET”
85-871 Bydgoszcz,
ul. Smoleńska 136
Tel. 52 341 11 71

4. Kolarski Klub Sportowy Łysomice
87-148 Łysomice
ul. Warszawska 5 

5. Miejski Klub Sportowy „EMDEK”
85-137 Bydgoszcz,
ul. Leszczyńskiego 42
Tel. 52 373 17 95

6. Mogileńskie Towarzystwo Cyklistów
Padniewko 2
88-300 Mogilno
Tel. 604 631 795

7. Toruński Klub Kolarski „PACIFIC”
87-100 Toruń,
ul. Batorego 38/44
Tel. 56 623 27 88

8. Toruńskie Towarzystwo Cyklistów
87-100 Toruń
ul. Lotników 15/45
Tel. 661 224 485, 531 449 044

9. Uczniowski Klub Sportowy „ALFA”
87-400 Golub Dobrzyń
ul. Żeromskiego 11
Tel. 56 683 22 42

10. Uczniowski Klub Sportowy „COPERNICUS”
87-100 Toruń
ul. Targowa 32
Tel. 603 124 664

11. Uczniowski Klub Sportowy „CYKLISTA”
SP w Słupie
86-330 Mełno
Tel. 56 466 17 29

12. Uczniowski Klub Sportowy „CYKLIŚCI”
87-500 Rypin
ul. Sportowa 41
Tel. 791 598 116

13. Uczniowski Klub Sportowy „DWÓJKA”
SP NR 2 Chełmża
ul. Hallera 19
87-140 Chełmża
Tel. 609 783 457

14. Uczniowski Klub Sportowy „KOMETA”
Obrowo
87-123 Dobrzejewice 58b

Tel. 691 734 595

15. Uczniowski Klub Sportowy „LIDER”
SP w Lisnowie
86-341 Świecie n/Osą
Tel. 56 697 90 68

16. Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP”
Zespół Szkół 86-131 Jeżewo
ul. Główna 37 A
Tel. 52 331 82 44

17. Uczniowski Klub Sportowy „OMEGA”
Zespół Szkół w Grucie
86-330 Mełno
Tel. 56 468 31 13

18. Uczniowski Klub Sportowy „ORION”
SP w Dusocinie,
86-302 Grudziądz 4
Tel. 56 46 880 26

19. Uczniowski Klub Sportowy „ORION”
Ruda
86-300 Grudziądz
Tel. 56 451 11 15

20. Uczniowski Klub Sportowy „ROBACZKI”
Zespół Szkół Robakowo
86-212 Stolno
Tel. 56 676 56 21

21. Uczniowski Klub Sportowy „SKARPA”
87-100 Toruń,
ul. K. Kościuszkowskich 6
Tel. 56 648 52 41


22. Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ”
SP Wielkie Rychnowo
87-410 Kowalewo Pom.
Tel. 56 684 21 11

23. Uczniowski Klub Sportowy przy SP 2
86-200 Chełmno
ul.Skłodowskiej 12
Tel. 693 619 048

24. Uczniowski Klub Sportowy „SPRINT”
SP Grębocin
ul.Szkolna 4
87-122 Grębocin
Tel. 56 645 90 13

25. Uczniowski Klub Sportowy „STRZEMIĘCIN”
86-300 Grudziądz
ul. Korczaka 19
Tel. 56 465 13 31

26. Uczniowski Klub Sportowy „SZANIEC”
Zespół Szkół
86-341 Świecie n/Osą
Tel. 56 466 19 01

27. Uczniowski Klub Sportowy „TANDEM”
86-300 Grudziądz
ul. Sobieskiego 12
Tel. 56 464 00 90

28. Uczniowski Klub Sportowy „TĘCZA”
SP w Góralach,
87-330 Jabłonowo Pom.
Tel. 56 498 05 55

29. Uczniowski Klub Sportowy „TORNADO”
87-330 Jabłonowo Pom.
ul. Kościelna 2

30. Uczniowski Klub Sportowy „TRÓJKA”
Górsk
87-134 Zła wieś Wielka
Tel. 56 678 13 07

31. Uczniowski Klub Sportowy „WRZOS”
87-100 Toruń,
ul. Rzepakowa 7/9
Tel. 56 654 67 98

32. Uczniowski Klub Sportowy „ŻAK”
87-162 Gronowo
Tel. 56 678 41 81