Wyścigi w sezonie 2023

wersja 18 stycznia
kalendarz w budowie

 

Propozycja

IMPREZ KOLARSKICH W RAMACH

Wojewódzkiej

LIGI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH

2023

 

      Kategorie  wiekowe    
LP Data Miejscowość i rodzaj wyścigu Mężczyźni   Uwagi: Organizator – kontakt
      Ż JMŁ K-Ż K-MŁ K-JMŁ    
1. 11.03.2023 MTB – Jeżewo X X   X X     Karol Olszewski
Tel.  600 993 741
2. 18.03.2023 MTB – Świecie nad Osą X X   X X     Roman Jagielski
Tel. 519 815 030
3. 25.03.2023 MTB – Cierpice X X   X X     Arkadiusz Talarek
Tel. 605 233 244
4. 1.04.2023 MTB – Grudziądz X X   X X     Waldemar Chyliński
Tel. 663 519 310
5. 22.04.2023 Ostrowite Rypińskie
gmina Brzuze
– start wspólny
X X X X X X   Michał Czachorski
Tel. 668 010  604
6. 1.05.2023 Kryterium – lotnisko Toruń X X   X X     Błażej Janiaczyk
Tel. 691 734 595
7. 6.05.2023 Zbójno
– start wspólny
X X   X X     Wiesław Młodziankiewicz
Tel. 602 316 045
8. 13.05.2023

Świecie nad Osą
– Start wspólny

X X   X X   MMM Roman Jagielski
Tel. 519 815 030
9. 20.05.2023 Obrowo
– start wspólny
X X   X X     Błażej Janiaczyk
Tel. 691 734 595
10. 27.05.2023 Kuczwały
– start wspólny
X X   X X     Bogdan Kondej
Tel. 502 516 343
11. 3.06.2023 Gruta
– jazda indywidualna na czas
X X   X X     Aleksander Zadykowicz
Tel. 600 962 604
12. 4.06.2023 Świętosław
– start wspólny
X X   X X     Piotr Wojciechowski
Tel. 781 147 729
13. 10.06.2023 Młyniec
– jazda indywidualna na czas
X X   X X   MMM Ochocki Łukasz
Tel. 504 457 946
14. 17.06.2023 Kryterium – Rypin X X   X X     Tomasz Kalich
Tel. 791 598 116
15. 18.06.2023 Rypin
– start wspólny
X X   X X     Tomasz Kalich
Tel. 791 598 116
16. 1.07.2023 Robokowo
– start wspólny
X X   X X     Artur  Pajer
Tel. 696 479 885
17. 2.07.2023 Rogóźno
– start wspólny
X X   X X X   Robert Włodarczyk
Tel. 609 398 080
18. 4.08.2023 Grudziądz
Memoriał Szymona Wołocha
– start wspólny
  X X   X X   Adam Sieczkowski
Tel. 605 567 315
19. 5.08.2023 Kryterium – Gruczno X X X X X X   Jan Chudziński
Tel. 721 802 927
20. 6.08.2023 Kijewo Królewskie
– start wspólny
X     X       Adam Sieczkowski
Tel. 605 567 315
21. 19.08.2023 Wielkie Rychnowo
Puchar Burmistrza Miasta
Kowalewo Pomorskie
– start wspólny
X X   X X     Marian Krych
Tel. 693 042 314
22. 26.08.2023 Nowogród
– start wspólny
X X   X X     Wiesław Młodziankiewicz
Tel. 662 185 446
23. 2.09.2023 Golub-Dobrzyń
– start wspólny
X X   X X     Wiesław Młodziankiewicz
Tel. 662 185 446
24. 9.09.2023 Świecie nad Osą
Puchar wójta gminy
start wspólny
X X   X X     Roman Jagielski
Tel. 519 815 030
25. 10.09.2023 Wyścig szosowy Pałuki Żnin
– start wspólny
X X X X X X   Emilia Plaskaty
Tel. 609 621 918
26. 16.09.2023 Robakowo
– jazda na czas dwójki
X X   X X   MMM Artur Pajer
Tel. 696 479 885
27. 17.09.2023 Mały Rudnik
– start wspólny
X X X X X X   Artur Pajer
Tel. 696 479 885
28. 30.09.2023 Kryterium Asów
– Lubicz
X X X X X X   Ochocki Łukasz
Tel. 504 457 946
 

Organizator:
Karol Olszewski         Tel. 600 993 741

Organizator:
Roman Jagielski          Tel. 519 815 030