Archiwum

2020

Nazwa wyścigu

Regulamin

Zapisy/Wyniki

1-2.08.2020 r. – Golub Dobrzyń
MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI KOBIET
„ŚLADAMI KRÓLEWNY ANNY WAZÓWNY”

kobiety OPEN (elita, U-23, juniorka)

Organizator:
Marian Krych, tel. 693-042-314

REGULAMIN

WYNIKI

07.08.2020 r. – Grudziądz
Memoriał Szymona Wołocha

kobiety ELITA, juniorka, junior, juniorka mł., junior mł., żakini, żak

Organizator:
Adam Sieczkowski, tel. 605-567-315

REGULAMIN

WYNIKI

08.08.2020 r. – Gruczno
XI Międzynarodowe Kryterium Uliczne Nagroda Gruczna

żakini, żak, młodziczka, młodzik, juniorki mł., junior mł., junior, kobiety OPEN

Organizator:
Jan Chudziński, tel. 721-802-927

REGULAMIN

WYNIKI

09.08.2020 r. – Kijewo Królewskie
XV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał Wojciecha Paducha

Kobiety OPEN, junior, młodzik, młodziczka,
dopuszcza się do startu juniorki młodszej z zagranicy w kategorii Kobiety OPEN oraz juniora młodszego z zagranicy w kategorii junior

Organizator:
Adam Sieczkowski, tel. 605-567-315

REGULAMIN

WYNIKI

16.08.2020 r. – Szczecin MMM na torze

młodzik, młodziczka

Organizator:
Adam Sieczkowski, tel. 605-567-315

REGULAMIN

WYNIKI

22.08.2020 r. – Młyniec
jazda indywidualna na czas
MMM oraz Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Toruńskiego

MMM żak, żakini, młodzik, młodziczka, juniorka młodsza

Organizator:
Ochocki Łukasz, tel. 504-457-946

REGULAMIN

WYNIKI

29.08.2020 r. – Wielka Łąka
O Puchar Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie

żak, żakini, młodzik, młodziczka

Organizator:
Marian Krych, tel. 693-042-314

REGULAMIN

WYNIKI

30.08.2020 r. – Żnin
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka

Organizator:
Emilia Plaskaty

odwołany

05.09.2020 r. – Golub – Dobrzyń
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Wiesław Młodziankiewicz, tel. 602-316-045

odwołany

 

12.09.2020 r. – Świecie nad Osą – O Puchar wójta gminy
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

MMM żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Roman Jagielski, tel. 519-815-030

REGULAMIN

WYNIKI

13.09.2020 r. – Ostrowite Rypińskie gmina Brzuze
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Michał Czachorski, tel. 668-010-604

odwołany

 

19.09.2020 r. – Robakowo
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

MMM żak, żakini, młodzik, młodziczka

Organizator:
Artur Pajer, tel. 696-479-885

REGULAMIN

WYNIKI

20.09.2020 r. – Mały Rudnik
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Artur Pajer, tel. 696-479-885

REGULAMIN

WYNIKI

26.09.2020 r. – Rypin
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka, juniorka młodsza

Organizator:
Tomasz Kalich, tel.791-598-116

odwołany

 

27.09.2020 r. – Wielka Nieszawka
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Arkadiusz Talarek, tel. 605-233-244

odwołany

 

03.10.2020 r. – Kryterium Asów – Lubicz

żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza

Organizator:
Ochocki Łukasz, tel. 504-457-946

odwołany

 

10.10.2020 r. – Golub-Dobrzyń – Zakończenie sezonu
Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych

żak, żakini, młodzik, młodziczka

Organizator:
Wiesław Młodziankiewicz, tel. 602-316-045

REGULAMIN

WYNIKI

 

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 21 sierpnia 2020 r.
zmarł nasz kolega, sędzia kolarski PZKol. – Janusz Gołębiewski.
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Msza żałobna odbędzie się we wtorek (25 sierpnia 2020) o godzinie 12.00
w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Toruniu przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 7/9, po mszy pożegnanie zmarłego na cmentarzu parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego ul. Turystyczna 49-51 (cmentarz w Kaszczorku).

więcej na stronie: kpzkol.pl.tl